خانه

Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

برادران گوانگژو Lin Eletronic Trading LTD تولید کننده محصولات رک کابل شبکه و محصولات فیبر نوری با امکانات تست شده مجهز و نیرو فنی قوی است. با طیف گسترده ، کیفیت مناسب ، قیمت مناسب و طرح های شیک ، محصولات ما به طور گسترده در Telcommunication و سیستم کابل کشی ثبت شده و سایر صنایع. محصولات ما به طور گسترده ای توسط کاربران شناخته شده و قابل اعتماد هستند و می توانند نیازهای اقتصادی و اجتماعی را به طور مداوم برآورده سازند. ما از کلیه اقشار زندگی مشتریان جدید و قدیمی استقبال می کنیم تا برای روابط تجاری و موفقیت های متقابل با ما تماس بگیرند!

شرکت بازرگانی الکترونیکی BAREEQ AL LULU در سال 2014 در دبی ، امارات متحده عربی تأسیس شد. در حال حاضر ، این بزرگترین فروشگاه کارخانه فروشی است و مارک های آن شامل KICO و E-bright می باشد.

در سال 2018 ، به منظور توسعه بازار داخلی گسترده تر ، کارخانه ما شرکت برادران الکترونیک گوانگژو لین تأسیس ، آموزشی ویبولیتین در حال حاضر ، ما بیش از 2،000 متر مربع موجودی را با نام تجاری Putian Chuangtong داریم.

محصولات ما به اروپا (انگلیس فرانسه ، آلمان هلند ، خاورمیانه (عراق ، افغانستان ، پاکستان ، به ویژه کشورهای خلیج آفریقا (اوگاندا ، رواندا ، کامرون ، کنگو ، غنا ، Athiopia ، کنیا ، زیمبابوه ، و غیره)) صادر می شود. سالها روابط تجاری در زمینه شبکه ، وضعیت شغلی ما در حال گسترش است ما کابینت های سرور شبکه ، کابل های فیبر نوری و برخی لوازم جانبی شبکه را در اختیار شما قرار می دهیم.ما یک موجودی بزرگ در دبی داریم این شرکت با بهترین قیمت و کیفیت خوب در کل ایستاده است خاورمیانه. منطقه و دریافت سفارشات سفارشی ، هدف ما تمرکز بر کیفیت و تمرکز بر آینده است.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

برادران گوانگژو Lin Eletronic Trading LTD تولید کننده انواع کابل شبکه و محصولات فیبر نوری با امکانات آزمایش شده مجهز و نیروی فنی قوی است. با طیف گسترده ، کیفیت مناسب ، قیمت مناسب و طرح های شیک ، محصولات ما به طور گسترده در Telcommunication و سیستم کابل کشی ثبت شده و سایر صنایع. محصولات ما به طور گسترده ای توسط کاربران شناخته شده و قابل اعتماد هستند و می توانند نیازهای اقتصادی و اجتماعی را به طور مداوم در حال تغییر و تحقق بخشند. ما از مشتریان جدید و قدیمی از اقصی نقاط زندگی استقبال می کنیم تا برای روابط تجاری آینده و موفقیت متقابل با ما تماس بگیرند!

Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd.
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

نوع کسب و کار

سازنده

شرکت تجاری

مارک های : برادران گوانگژو لین

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 2000000-80000000

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. گواهینامه ها چین Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. گواهینامه ها چین Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. گواهینامه ها